O NinuMilu

NinuMilu – stworzone by cieszyć. 

Gdy poznałyśmy się, Beata była mamą, Agnieszka jeszcze nie. Dobrze nam się razem pracowało, lecz pod cudzą marką. Czasem wpadały nam do głowy pomysły wspólnego kreatywnego biznesu, ale jak wpadały tak i odpływały w dal.

Aż stało się tak, że Beata zostałam drugi raz mamą, a równiutki rok później mamą została również Agnieszka. I jeszcze stało się tak, że obie nie pracowałyśmy już dla żadnych obcych sił. Beata opiekowała się swoją małą córeczką, całkiem już sporym synem, zupełnie dużym ich tatą i bardzo przyjaznym kotem. Choć ten świat ją pochłonął, z potrzeby ducha ciągle coś tworzyła. Agnieszka podobnie, dzieliła swój czas pomiędzy rodzinę (córcia, mąż, kot) a własną potrzebę kreatywności.

I tak zrodził się pomysł stworzenia wspólnego przedsięwzięcia. Tak oto powstały lalki-torebki. Jak się okazuje unikat – tego typu torebek do tej pory na rynku nie było.

To zajęcie nas pochłonęło. Lalki, przeznaczone początkowo dla dzieci, tak się spodobały dużym dziewczynom (nawet takim w naszym wieku), że stworzyłyśmy dla nich poważniejsze modele.

Tworzenie naszych lalek daje nam mnóstwo radości. Jest odskocznią od problemów dnia codziennego, pozwala dać upust potrzebie kreatywności. Jednym słowem – stało się naszą pasją. Od pomysłów pękają nam głowy. Żal, że razem mamy tylko cztery ręce…

Aż trudno uwierzyć, że punktem wyjścia do naszego przedsięwzięcia stało się pojawienie się na świecie dwóch małych dziewczynek. Na ich cześć nasza laleczkowa marka nosi miano NinuMilu.

Dwie mamy z dużą potrzebą tworzenia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Miło nam że nas odwiedzasz. Dziękujemy za twój komentarz.
Zaglądaj do nas czasem.
Całuski NinuMilu

Zobacz także

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...