poniedziałek, 25 listopada 2013

WYNIKI KONKURSU - Zostań projektantem NinuMilu

Z okazji pierwszych urodzin NinuMilu odbył się kreatywny konkurs


Kochane nasze projektantki i projektanci.
Jesteście świetni. Wasze reakcje przeszły nasze oczekiwania. Prace są cudowne. 
Wasze zaangażowanie bezcenne. Dziękujemy mamom, małym sympatyczkom i sympatykom NinuMilu. Smutno nam, że nie damy rady nagrodzić wszystkich. 
Ale postaramy się wam to jakoś wynagrodzić. 

Zanim przejdziemy do wyników NIESPODZIANKA!!!
Każda praca, która nas zainspirowała do nowego projektu, zostanie odrębnie wynagrodzona. Ale na te nagrody musicie troszkę poczekać. Dziś nie zdradzimy co to będzie i komu przyznamy ten bonus. 
Dziś ogłaszamy listę zwycięzców KONKURSU URODZINOWEGO NinuMilu.
Nie było łatwo wybrać. Kierowałyśmy się przede wszystkim takimi kryteriami jak możliwość wykonania projektu, no i oczywiście oryginalność projektu. 

Wiele pięknych prac pozostało nienagrodzonych, gdyż były bardziej lalkami niż torebkami.
Na początku chcemy wyróżnić te prace, które nam się spodobały, ale nie starczyło dla nich nagród:


Wyróżnienie dla Agnieszki Fimak i 2,5 letniej Wiktorii za owocną współpracę, interesujące przedstawienie projektu i dbałość o jego wykonalność. Wyróżnienie dla Dominiki Kobryn za staranność pracy i dbałość o wykonalność projektu.


Wyróżnienie dla Doroty Debner za cudne ujęcie Małej Mi. 
Niestety jej postać jest chroniona prawem autorskim, nie możemy więc wykorzystać tego projektu.Wyróżnienie dla Doroty Szulc-Mączki za dbałość o wykonalność projektu oraz za żywą kolorystykę.


Wyróżnienie dla Eweliny Trąbki za zastosowanie oryginalnej techniki.


Wyróżnienie dla Ireny Ż za staranne wykonanie pracy, dbałość o wykonalność projektu, aktualność tematu i ogólnie uroczy projekt.Wyróżnienie dla Iwony Malińskiej za bajecznie kolorowe projekty, staranność wykonania i ciekawe pomysły.Wyróżnienie dla Kamili Gajzner i Dominiki za staranne wykonanie prac, dbałość o wykonalność projektów i urocze pomysły.Wyróżnienie dla Karoliny Rzucidło za staranność wykonania.Wyróżnienie dla Ani Stankowskiej za uroczą pracę dziecięcą.


Wyróżnienie dla Katarzyny Gierackiej za interesujący pomysł, dbałość o wykonalność projektu i staranność wykonania.Wyróżnienie dla Nicoli Baidy za staranność wykonania i interesujący pomysł.Wyróżnienie dla Magdaleny Kosowskiej za staranność wykonania i uroczą kolorystykę oraz za dbałość o wykonalność projektu.Wyróżnienie dla Julki Mikler za bardzo uroczą samodzielną pracę dziecięcą, staranne wykonanie i dbałość o wykonalność projektu.
Wyróżnienie dla Marleny Pietkiewicz za bardzo staranne wykonanie projektów, zaangażowanie w wykonanie prezentacji przestrzennej, dbałość o wykonalność projektów i super pomysły.Wyróżnienie dla Marty Bogusławskiej za uroczą kolorystykę projektu, dbałość o jego wykonalność.Wyróżnienie dla Marty Skulimowskiej za oryginalność pomysłu i dbałość o jego wykonalność.Wyróżnienie dla Marty Szajbe za pomysł na prezentację projektu.Wyróżnienie dla Nadii Panek za piękny projekt i wymyślenie nowej fryzury dla NinuMilu.Wyróżnienie dla Pauliny Panek za oryginalność pomysłu.Wyróżnienie dla Wiolety Skawińskiej za sposób prezentacji projektu a także za dbałość o jego wykonalność. 
A teraz UWAŻAJCIE!!! Rozdajemy nagrody!!!


 • Nagrodę za najciekawszą pracę dziecięcą otrzymuje Basia  Augustynowicz


pojedzie do Ciebie NAGRODA NIESPODZIANKA od Agatownik


 • Mamy też coś dla najmłodszego samodzielnego autora pracy konkursowej.


Praca Igora Bogusławskiego zostaje nagrodzona rabatem -30% na zakup nowej metkowej sowy od Owl with Soul. • Nagrodę za staranność wykonania dostaje Agnieszka WojczukDla ciebie prezent od od Agatownik

 • Nagrodę za estetyczne wrażenia dostaje Małgorzata Śliwińska

 Dla ciebie prezent od Gold Collection minimalistyczną kartkę świąteczną. • Za najbardziej pomysłowe wykonanie projektu nagrodę otrzymuje Agnieszka Kolesińska


Uroczego konika w różową kratkę ufundowało KOCIKOwO • Za wskazanie nam nowych kierunków w projektowaniu nagrodę otrzymuje Madzia WojtonKoralikową bransoletkę ufundowała Ludożerna - Designer Jewellery • Nagroda za dbałość o wykonalność projektu pojedzie do Aleksandry MilewskiejDla zwycięzcy ufundowała wesołego, kolorowego rogala Pracownia pod Aniołami • Kolejna nagroda jest za bajeczną kolorystykę dla Julii Konieczkowskiej i jej mamy.


Queen Zoya zadbała aby zwycięzca mógł otulić się na różne sposoby 
miękkim szalikiem / kominem z guziczkami.
 Zwycięzca może wybierać jeden z pięciu kolorów szaliczków. • Za owocną współpracę rodzeństwa nagroda jedzie do Kaji i Adriana Gołębiowskich


Świat Moni ma dla kolejnego zwycięzcy choinkowe filcowe trio. • Za oryginalność pomysłu nagroda dla Lary Baidy

Dla nieprzeciętnego bobasa mamy nagrodę od WŚCIEKŁEGO BOBASA.
Nagrodą jest body w rozmiarze 68.
 • Nagrodę główną, za najciekawszy pomysł otrzymują dwie projektantki:
Karolina Stankowska
 

Małgorzata Mikler


Oczywiście nagrodą jest uszycie torebki wg projektu zwyciężczyni.
Jesteście ciekawe efektu końcowego?
My też.

 • Druga nagroda – etui na telefon
Zostanie uszyta wg projektu Julki Greszczeszyn


Też pokażemy wam jak nam ten projekt wyszedł.


Zaglądajcie do nas. Za jakiś czas zaspokoimy waszą ciekawość :)


Dziękujemy za wspólną zabawę.9 komentarzy:

 1. NinuMilu- Dziękuje bardzo w imieniu mojej córci za wyróżnienie jej pracy. cieszymy się bardzo i mamy nadzieję że nasz projekt zostanie wykorzystany. pozdrawiam Basia i Lenka

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteście wspaniali Ninumilu! Dziękuję w imieniu Julki, która dowie się o swoim sukcesie rano! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. och! Dziękujemy serdecznie :) Sylwia Gołebiowska

  OdpowiedzUsuń
 4. baaardzo sie cieszymy!!!! I pozdrawiamy!!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Kochane cieszymy się że sprawiłyśmy wam trochę radości. Dziękujemy jeszcze raz za piękne i inspirujące prace konkursowe.

  OdpowiedzUsuń

Miło nam że nas odwiedzasz. Dziękujemy za twój komentarz.
Zaglądaj do nas czasem.
Całuski NinuMilu

Zobacz także

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...